Lista galerii

Fot. Jakub Gowinek

Rekolekcje wielkopostne w dniach 28 lutego - 2 marca 2016r. prowadził O. Zbigniew Chaim – Redemptorysta z Krakowa

Szopka

foto x.Adam Dworzycki

foto Jakub Gowinek

Fot. Jakub Gowinek

Rekolekcje połączone z renowacją Misji św. prowadzi paulin, o.Anzelm Frączek

Podziękowanie ks. Krzysztofowi za 4-letnią pracę w naszej parafii :) Bóg zapłać!

fot. Mirosław Chmiel

Odpust parafialny Niedziela Miłosierdzia Bożego 27.04.2014r. fot. Mirosław Teterycz & Mirosław Chmiel

rez

2011-06-05 Wizytacja kanoniczna ks. Biskupa - Msza św. o godz. 12 i błogosławieństwo dzieci

2011-06-05 Wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Wacława Depo - Powitanie - Msza św. o godz. 8:30. fot. Wojciech Kapuściński

Scholka parafialna prowadzona przez p. Martę Bojar.

Dnia 8 czerwca 2010r, o godz. 18.00 w naszym kościele o.Karol Januszewski odprawił Mszę św. prymicyjną.

O. Karol Januszewski, pochodzący z naszej parafii, w sobotę 5 czerwca 2010r. w bazylice św. Franciszka w Krakowie - przyjął święcenia prezbiteratu z rąk JE ks. bp Mariusza Leszczyńskiego.

3 czerwca 2010, godz.10.30 wspólna Msza św. i procesja - par. św. Krzyża i par. Miłosierdzia Bożego w Zamościu

29 maja 2010r. Msza św. o godz. 18. Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii udzielił JE ks. bp Mariusz Leszczyński.

W niedzielę 9 maja 2010r. w katedrze zamojskiej podczas uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 pochodzący z naszej parafii al. Mateusz Januszewski przyjął święcenia diakonatu, których udzielił ks. bp Mariusz Leszczyński. Zamieszczone fotografie pochodzą ze strony http://www.diecezja.zam-lub.pl/gal,170.

W sobotę, 6 marca 2010r. zmarła Barbara Wawszczak, mama ks.Krzysztofa Wawszczaka. Pogrzeb odbył się w środę, 10 marca br. Mszy Św. pogrzebowej przewodniczył J.E. ks. Biskup Ordynariusz Wacław Depo.

Rekolekcje Wielkopostne 7-10 marca 2010r. Nauki rekolekcyjne głosi ks. prał. dr Adam Firosz

2010-02-14 Uroczyste ślubowanie nowopowstałej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej Fot. Wojciech Kapuściński

Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci pierwszokomunijnych.

2010-01-31 Msza Św. o godz. 10:00

50 rocznica ślubu Państwa Jana i Czesławy Kozłów.

W uroczystość Bożego Narodzenia gościliśmy w naszej parafii ks. dr hab. Sławomira Nowosada, profesora i prorektora KUL.

fot. Wojciech Kapuściński

20–23.08.2001 - festyn religijno–sportowy dla dzieci

5.05.2001 – Chorągwiany Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej w Tomaszowie Lubelskim. Zdobycie I Miejsca. Koncert laureatów.

Podsumowanie I edycji Konkursu Poetyckiego

26.05.2000 r. – Akademia w kościele z okazji Dnia Matki

14.04.2000 r. – Droga Krzyżowa ulicami osiedla „Słoneczny Stok”

09.04.2000 r. – Misterium wielkopostne „Sąd Pana Jezusa” przygotowane przez gromadę zuchową "Polna kwiatki" i ministrantów.

źródło fotografii: Strona internetowa Ruchu Światło-Życie w parafii katedralnej w Zamościu http://www.ksiezpol.cal.pl/katedra/photogallery.php?album_id=75