INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 21 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 08:30 †  Wanda i Marian Brzozowscy, Aleksander i Tadeusz Ziarkiewicz

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ludwik Krzak – 10r., zm. z r. Krzaków i Głowackich

Godz. 18:00 † Iwona Kiełbowicz – 15r., zm. z r. Kiełbowiczów, Wilków, Gramatyków i Smolągów

Godz. 20:30 † Stanisława i Stanisław Różyccy

 

PONIEDZIAŁEK – 22 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Zbigniew Sachajko – 2r., Ewa

Godz. 18:00 † Anna Mielcarek – 7r. - im., Helena Kępińska – 4r.

Godz. 18:00 † Natalia Jędrzejewska, zm. z r. Jędrzejewskich i Kopielów 

 

WTOREK – 23 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Krystyna i Wincenty Laskowscy

Godz. 07:00 † Zdzisław Wichlaj od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Kazimierz Szczęśniak – 16r., Anna Szczęśniak 

 

ŚRODA – 24 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Henryka Seregiet od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 †  Ryszard Bojar – 2r.

Godz. 18:00 † Krystyna Dziewura 

 

CZWARTEK – 25 lipca 2024 r.

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Agnieszka Rypulak – 1r.

Godz. 18:00 † Anna Mierzejewska – 7r., Jakub Mierzejewski – 27r.

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo dla Michała w 7 r. urodzin i Karoliny oraz opiekę Bożą nad rodzicami Małgorzatą i Arkadiuszem

 

PIĄTEK – 26 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Grażyna – im. i Adam Górscy

Godz. 07:00 † Anna Kwaśniak – ur.

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Anna Piotrowska – im.

 

SOBOTA – 27 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Marianna Nowak

Godz. 07:00 † Krzysztof Tomasz Olszański

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Elżbieta i Stanisław Korona 

 

NIEDZIELA – 28 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Tomasz Służewski – 19r., zm. z r. Służewskich, Atrasów i Krzysztoniów

Godz. 08:30 †  Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Remigiusz Łyś – 21r., Marianna Łygas i Kazimiera Żyła

Godz. 18:00 † Anna, Jan, Andrzej Kończyńscy, Franciszek Nowosad 

Godz. 20:30 † Izabela Prokop – 1r.

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 14 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Henryk, Olga,  Honory z r. Deców, Maria, Wojciech z r. Piaseckich

Godz. 08:30 †  Adam Styk – 31 r.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00  o Boże błogosławieństwo dla Ewy Dyrkacz w 7 r. urodzin

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 20:30 † Antoni Sowiński – r. 

 

PONIEDZIAŁEK – 15 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 07:00 † Janina i Czesław Frankiewicz

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Stanisław Krasnopolski – 25r.

 

WTOREK – 16 lipca 2024 r. – NMP z Góry Karmel

Godz. 07:00 †  za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 07:00 †  Franciszek Jakub Szczepanowski

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Turczyn – 4r., zm. z r. Turczynów 

 

ŚRODA – 17 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00  o szczęśliwy przebieg ciąży dla Anny

Godz. 07:00 † Józef Łyś – 20r., Roman Łyś

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Leszek Kucharski – r., Eugeniusz i Adela Kucharscy, Andrzej Kita

 

CZWARTEK – 18 lipca 2024 r.

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Adela Tyszko – m.

Godz. 18:00 † Czesław, Władysława, Bogusław, Lucyna, zm. z r. Szewczaków i Niewiadomskich

Godz. 18:00 † Bogdan Panas – r.

 

PIĄTEK – 19 lipca  2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Jerzy Wiater – 6r., Edward i Izabela Wiater

Godz. 18:00 † Bronisław Kawałko – 28r.

Godz. 18:00 † Janina Turczyn 

 

SOBOTA – 20 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Maria Matwiejczuk

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo dla Marysi w 18 r. urodzin

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Stanisława, Jan Rosińscy

 

NIEDZIELA – 21 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 08:30 †  Wanda i Marian Brzozowscy, Aleksander i Tadeusz Ziarkiewicz

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ludwik Krzak – 10r., zm. z r. Krzaków i Głowackich

Godz. 18:00 † Iwona Kiełbowicz – 15r., zm. z r. Kiełbowiczów, Wilków, Gramatyków i Smolągów

Godz. 20:30 † Stanisława i Stanisław Różyccy


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 07 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jacek Twardziszewski – 23r., Lucjan, Tomasz, Katarzyna, Edward, Alfreda, Leokadia Łój, Seweryn Łój, Joanna Pasternak

Godz. 08:30 † Bogdan Bartoszewski – 2r.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00  o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Szymona Mroczków w 30 r. ślubu i ich dzieci

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 20:30 † Walerian Smoleń

 

PONIEDZIAŁEK – 08 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 07:00 † Irena Fiedczuk – 2r.

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Bogusław Chrzan

 

WTOREK – 09 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 †  Marian Semionowicz – 15r., Stanisława i Roman Kamińscy

Godz. 18:00 † Aniela Bełz – 1r., Bronisław

Godz. 18:00 † Janina Turczyn

 

ŚRODA – 10 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Józefa, Stanisław, Henryk, Jan, z r. Martyniak, zm. z r. Prokopów, Huków, Martyniaków, Ewa Martyniak

 

CZWARTEK – 11 lipca 2024 r.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Jarosław Sagan – 5r., Krystyna, Wiesław, Zofia, Józef Sagan

 

PIĄTEK – 12 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Anna Kunicka

Godz. 18:00 † Jan Bosiak – 13r., zm. z r. Bosiaków, Grelów, Fików

Godz. 18:00 † Jadwiga Nowak

 

SOBOTA – 13 lipca 2024 r. – Nabożeństwo Fatimskie 

Godz. 07:00 † Bernard Wojda

Godz. 07:00 † Mirosław Siwacki – r. 

Godz. 18:00 †  Janina Turczyn

Godz. 18:00 †  Stefania Rutkowska – greg. 

Godz. 18:00 †  Krystyna Mazur i Jan w 20 r.

 

NIEDZIELA – 14 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Henryk, Olga,  Honory z r. Deców, Maria, Wojciech z r. Piaseckich

Godz. 08:30 †  Adam Styk – 31 r.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † o Boże błogosławieństwo dla Ewy Dyrkacz w 7 r. ur.

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 20:30 † Antoni Sowiński – r. 


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 30 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 08:30 †  Aniela Rój – 12r., Czesław – 23r., zm. z r. Rój i Kapusta, Feliks, Janina Tońka, zm. z r. Tońka i Pękala

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Łyś – 5r., Emilia Szponar

Godz. 18:00 † Marcela i Stanisław Pokryszka, zm. z r. Pokryszków

Godz. 20:30  o Boże błogosławieństwo i łaski dla ks. Andrzeja i ks. Jacka

 

PONIEDZIAŁEK – 01 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 07:00 † Anna Kunicka

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Halina Cięciera, zm. z r. Cięcierów i Drzygałów

 

WTOREK – 02 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Danuta Winiarska – r.

Godz. 07:00 † Czesław Cisek, Zofia Cisek

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz 

 

ŚRODA – 03 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00  dziękczynna za otrzymane łaski przez Wiesławę z prośbą o dalszą opiekę

Godz. 18:00  dziękczynna za 20 lat małżeństwa Agnieszki i Jana z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata i ich dzieci Marcina i Mateusza

Godz. 18:00 † Janina Turczyn

 

CZWARTEK – 04 lipca 2024 r. - Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00 † Anna Kunicka

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † Bogusław Chrzan

 

PIĄTEK – 05 lipca 2024 r. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 18:00 † zm. z r. Krajewskich: Stefan, Stanisława, Kazimierz, Teresa i Józef, Piotr, Elżbieta, Regina i Wojciech

 

SOBOTA – 06 lipca 2024 r. – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

Godz. 07:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 07:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

 

NIEDZIELA – 07 lipca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Jacek Twardziszewski – 23r., Lucjan, Tomasz, Katarzyna, Edward, Alfred, Leokadia Łój, Seweryn Łój, Joanna Pasternak

Godz. 08:30 †  Bogdan Bartoszewski – 2r.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00  o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Szymona Mroczków w 30 r. ślubu i ich dzieci

Godz. 18:00 † Stefania Rutkowska – greg.

Godz. 20:30 † Walerian Smoleń

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 23 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Władysław, Alfreda Łoś  

Godz. 08:30 † Mariusz i Piotr Pałka

Godz. 10:00     Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów, Szajbów

Godz. 18:00 † Jan i Danuta Szczepańscy

Godz. 20:30 † Maria i Lucjan Pąk, zm. z r. Pąków

 

PONIEDZIAŁEK – 24 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Kazimiera, Aleksander, Ryszard, Jan, Zdzisław, z r. Suchowierzów

Godz. 18:00 † Artur – 11r., Regina, Marian, Zbigniew, Monika Sztromkie

Godz. 18:00 † Bujak Stanisława, Władysław, Jan, Adam, Lipiec Marianna, Jan, Grzegorz, Antonina, Splita Zenon, Wanda, Bielec Jadwiga, Henryka, Krawczyk Krystyna i Mieczysław

 

WTOREK – 25 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Radosław Ciepłowski

Godz. 07:00 † Zdzisław Wichlaj 

Godz. 18:00 † Natalia Wojtas

Godz. 18:00 † Jadwiga Nowak

 

ŚRODA – 26 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Anna Kunicka od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Maria Lis

Godz. 18:00 † z r. Kopciewskich, Stefania, Antoni, Bolesław, z r. Sołowiejów Maria, Nadzieja i Józef Urbański

 

CZWARTEK – 27 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † z r. Kościesza i Klimunt

Godz. 18:00 † Władysław i Alfreda Łoś

Godz. 18:00 † Henryk Kucharski – 5r., zm. z r. Kucharskich, Jastrzębskich

 

PIĄTEK – 28 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 †  Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Anna Kunicka 

Godz. 07:00 † Zdzisław Wichlaj 

Godz. 18:00 † Władysława, Roland Słoma, zm. z r. Pytlowskich

Godz. 18:00 † Jadwiga Nowak

 

SOBOTA – 29 czerwca 2024 r.  – Św. Apostołów Piotra i Pawła

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Franciszek Jakub Szczepanowski

Godz. 08:30 † Waleria – 40r., Bronisław, Roman, Dariusz Bednarczyk

Godz. 10:00 † Olga – 33r., Honory Dec, Henryk I Lucjan 

Godz. 18:00 † Łucja Słupska – 16r., Stanisław, Janina, Czesław, Lucjan, zm. z r. Słupskich  

 

NIEDZIELA – 30 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 08:30 †  Aniela Rój – 12r., Czesław – 23r., zm. z r. Rój i Kapusta, Feliks, Janina Tońka, zm. z r. Tońka i Pękala

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Łyś – 5r., Emilia Szponar

Godz. 18:00 † Marcela i Stanisław Pokryszka, zm. z r. Pokryszków

Godz.20:30  o Boże błogosławieństwo i łaski dla ks. Jacka i ks. Andrzeja


 

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 16 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 08:30 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 10:00     Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan, Jan, Rozalia, Michał, Teresa Harczuk

Godz. 18:00 † Dariusz Caryk

Godz. 20:30 † Jadwiga Pałaźnik, Katarzyna Gajewska, Bolesław, Antonina Łopacińscy

 

PONIEDZIAŁEK – 17 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Wojciech Krajewski – 4r.

Godz. 18:00 † z r. Smoleniów: Marianna, Antoni, Agata, Bolesław, z r. Kapiców: Czesława, Józef, Tadeusz Witkowski

 

WTOREK – 18 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 18:00     dziękczynna za całą rodzinę Harasiuków

Godz. 18:00 † Teresa Piłat

 

ŚRODA – 19 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00    dziękczynna za zdrowie Elżbiety 

Godz. 18:00 † Helena i Roman Proć

Godz. 18:00 † Halina Tokarska – 1r.

Godz. 18:00 † Zdzisław Wichlaj od ucz. pogrz.

 

CZWARTEK – 20 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stefan Piotrowski – 27r., Henryka i Grzegorz Piotrowscy

Godz. 18:00 † Natalia Wojtas

 

PIĄTEK – 21 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Bogumiła Maria Rosiecka od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Natalia Wojtas

Godz. 18:00 † Andrzej Szajba

 

SOBOTA – 22 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 16:00    ślub Maria Podgórska i Michał  Zieliński

Godz. 18:00 † Maria Kulas, Wiesław

Godz. 18:00 † Stanisław Tomaszczuk 

 

NIEDZIELA – 23 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Władysław, Alfreda Łoś  

Godz. 08:30 † Mariusz i Piotr Pałka

Godz. 10:00     Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów, Szajbów

Godz. 18:00 † Jan i Danuta Szczepańscy

Godz. 20:30 † Maria i Lucjan Pąk, zm. z r. Pąków


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 09 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Eugenia Chmiel – 9r., Władysław, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel, Marianna, Józef, Kazimierz, Julia, Grzegorz, Stanisław, Leonia i Tadeusz Ordyniec

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater, Szymon Ziarkiewicz

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Anna Ogórek – 1r.

Godz. 18:00 † Walerian Smoleń od ucz. pogrz.

Godz. 20:30 † Lidia Kupczak – greg.

 

PONIEDZIAŁEK – 10 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Józef, Katarzyna, Augustyn Kahan

Godz. 18:00 † Stanisław, Aleksandra Leleń, zm. z r. Leleniów, Petrynków, Wawszczaków, Kowalczuków

Godz. 18:00  dziękczynna za wszystkie łaski udzielone Małgorzacie

 

WTOREK – 11 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Andrzej Szajba

Godz. 18:00 † Anna Piotrowska – ur.

 

ŚRODA – 12 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Wiesław Chruściński – ur.

Godz. 18:00  dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja

 

CZWARTEK – 13  czerwca 2024 r. – Nabożeństwo Fatimskie

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Walenty Hałasa i Maria

Godz. 18:00 † Maria Lis od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Antonina, Józef Krukowscy, zm. z r. Krukowskich

 

PIĄTEK – 14 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński  30dz. – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Patryk Małyszko – 5r., Sławomir Abramek – 16r.

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

 

SOBOTA – 15 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Teresa Piłat

Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda

 

NIEDZIELA – 16 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 08:30 †  Lidia Kupczak – greg.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan, Jan, Rozalia, Michał, Teresa Harczuk

Godz. 18:00 † Dariusz Caryk

Godz. 20:30 † Jadwiga Pałaźnik, Katarzyna Gajewska, Bolesław, Antonina Łopacińscy


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 02 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 08:30 † Eugeniusz – 22r., Emilia – 3r., Gronowscy, Zdzisław Łukasiewicz

Godz. 10:00    Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Katarzyna Żybura – 24r., Ewa i Paweł Starszuk

Godz. 18:00   dziękczynna za łaski udzielone dzieciom Magdalenie i Mateuszowi z prośbą o dalszą opiekę

Godz. 20:30 † Janusz Huk i zm. z r. Huków

 

PONIEDZIAŁEK – 03 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00   o Boże błogosławieństwo dla Ks. dr Wojciecha Suchowierza w 18 r. święceń

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Roman Gruszka i zm. r. Gruszków

 

WTOREK – 04 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Barbara Panek – 10r.

Godz. 18:00 † Feliksa i Jan Ziarkiewicz 

Godz. 18:00 † Janina Turczyn

 

ŚRODA – 05 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Katarzyna, Jan, Józefa, Józef, Paweł, Ewa z r. Starszuków, Żyburów

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Joanna Radecka – 5r.

 

CZWARTEK – 06 czerwca 2024 r. – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 18:00 † Emilia Wróbel – 20r. 

Godz. 18:00 † Danuta Nieścioruk – 13r.

 

PIĄTEK – 07 czerwca 2024 r. – Najświętszego Serca Pana Jezusa

Godz. 07:00 †  Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 10:00   wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Stanisław Górnik – 35r., Genowefa i Andrzej Górnik

Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska

Godz. 18:00 † Krystyna Mazur od ucz. pogrz.

 

SOBOTA – 08 czerwca 2024 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Zygmunt Belina – 25r., zm. z r. Belinów i Skórów

Godz. 16:00   ślub Katarzyna Lalik i Paweł Kolaja

Godz. 18:00 † Stanisław i Marianna Kłoda

Godz. 18:00 † Stanisław Tomaszczuk

 

NIEDZIELA – 09 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Eugenia Chmiel – 9r., Władysław, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel, Marianna, Józef, Kazimierz, Julia, Grzegorz, Stanisław, Leonia i Tadeusz Ordyniec

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater, Szymon Ziarkiewicz

Godz. 10:00   Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Anna Ogórek – 1r.

Godz. 18:00 † Walerian Smoleń od ucz. pogrz.

Godz. 20:30 † Lidia Kupczak – greg.


 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
22 lipca 2024

(204. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XVI Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto św. Marii Magdaleny

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
188598

Statystyki

statystyka