NIEDZIELA –  10 grudnia 2017 r. 

 

Godz. 07:00 † Tadeusz Sokołowski – 20r., Stanisława i Grzegorz z Sokołowskich

Godz. 08:30 † Karolina Dymska – 20r., zm. z r. Dymskich

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Wacław Śmiałko – 12r., Genowefa i zm. z r. Śmiałko, Chwaleba i Palijewski

Godz. 18:00 † Edyta Ćwik – 18r.

 

PONIEDZIAŁEK – 11 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 † 

Godz. 18:00 † Piotr Płaza, Tadeusz Witkowski – r., Jan Witkowski – r., Edward Gajewski

 

WTOREK – 12 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 † 

Godz. 18:00 † Eugeniusz Lipczewski – 10r., Anna i Antoni Lipczewscy,

          Ludwika i Antoni Tkaczuk

 

ŚRODA – 13 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 †  

Godz. 18:00 † Ks. Jan Kotowski, Andrzej, Julia z r. Kotowskich 

 

CZWARTEK – 14 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 †

Godz. 18:00 † Leokadia Proć – 4r., Bogusław 

Godz. 18:00 † Antoni Hać – 24r.

 

PIĄTEK – 15 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 †

Godz. 18:00 † Katarzyna Bondar – 8r., Mieczysław i Mirosław Bondar 

 

Sobota – 16 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 † Bolesław Kwiatuszewski i Andrzej 

Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – m.

 

NIEDZIELA –  17 grudnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Robert Litwiniec – 7r.

Godz. 08:30 † Bogusław Wilk – 15r., Jan i Karolina Mazurek 

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Tadeusz Pietrzela – 2r.

Godz. 12:00 † Ewa Kaleniuk – 1r.

Godz. 18:00 † Danuta Plisikiewicz – 3r., zm. z r. Plisikiewiczów, Klizów i Saputów


 

 

NIEDZIELA –  3 grudnia 2017 r. - REKOLEKCJE

Godz. 07:00 † Teresa Rak od ucz. pogrz.

Godz. 08:30 † Zofia i Franciszek Proć

Godz. 10:00   z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Lucyna Pyś – 16r.

Godz. 18:00 † Maria Gurkało – 1r.

 

PONIEDZIAŁEK – 4 grudnia 2017 r. - REKOLEKCJE

Godz. 08:30 † 

Godz. 10:00 † Stanisław, Marianna Ziółkowscy, Stanisław, Mieczysław, Jadwiga z r. Wysoków    

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska

Godz. 18:00 † Barbara Wawszczak i zm. z r. Wawszczaków i Leleniów

Godz. 20:00 † Mirosława Kaczmarska – 1r.

 

WTOREK – 5 grudnia 2017 r. - REKOLEKCJE

Godz. 08:30 † Franciszek Mazurek – r.

Godz. 10:00 †    

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla wnuków Bartłomieja, Wojciecha i Oliwii Litwiniec

Godz. 20:00 † Marek Podgórski od ucz. pogrz.

 

ŚRODA – 6 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 † Julia, Kazimierz Wojtalikowie

Godz. 18:00 † Janusz Paliński – 10r.

 

CZWARTEK – 7 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 † Kazimiera – 19r., Stanisław – 7r., Dominik

Godz. 18:00 † Maria Danuta Winniczuk 

Godz. 18:00  o miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych

 

PIĄTEK – 8 grudnia 2017 r. – Niepokalane Poczęcie NMP

Godz. 06:00 † Henryk, Robert, Stanisław i Janina z r. Litwińców

Godz. 08:30

Godz. 10:00

Godz. 18:00 dziękczynna za 18 lat małżeństwa Zdzisławy i Mariusza z prośbą o opiekę Matki Bożej i Jej Syna 

 

Sobota – 9 grudnia 2017 r. 

Godz. 06:00 †

Godz. 18:00 † Marek Podgórski 

 

NIEDZIELA –  10 grudnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Tadeusz Sokołowski – 20r., Stanisława i Grzegorz z Sokołowskich

Godz. 08:30 † Karolina Dymska – 20r., zm. z r. Dymskich

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Wacław Śmiałko – 12r., Genowefa i zm. z r. Śmiałko, Chwaleba i Palijewski

Godz. 18:00 † Edyta Ćwik – 18r.


 

 

NIEDZIELA –  26 listopada 2017 r. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 

Godz. 07:00 † Jadwiga i Władysław Krzaczek 

Godz. 08:30 † Jan Ciurysek – 1r. 

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Jan, Irena, Józef i Marianna Ilczewscy, Salomeja Przygodzka

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Teresa Bojarczuk – 6m.

 

PONIEDZIAŁEK – 27 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Ignacy Daniec

Godz. 18:00 † Kazimiera i Danuta Gulak

Godz. 18:00 † Henryka i Tadeusz Hanulak, Marianna i Jan Orscy, zm. z r. Hanulaków, Karczewskich, Sadowskich i Panasów

 

WTOREK – 28 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Władysława, Krystyna Zubala, Adam Bochenko

Godz. 18:00 † Alfons Proć

Godz. 18:00 † Grzegorz Piotrowski – r. Henryka, Stefan, Irena Piotrowscy, zm. z r. Piotrowskich

 

ŚRODA – 29 listopada  2017 r. 

Godz. 07:00 †  

Godz. 18:00 † Anna Krzak, zm. z r. Klizów i Głowackich

 

CZWARTEK – 30 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Anna Wyszyńska od ucz. pogrz. 

Godz. 18:00 † Józef Hałasa i Marian

Godz. 18:00    o Boże błogosławieństwo dla ks. Andrzeja w dniu im.

 

PIĄTEK – 1 grudnia 2017 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00 † Henryk Dec

Godz. 10:00    wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † 

 

Sobota – 2 grudnia 2017 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Marianna Sztyk – 5r.

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA –  3 grudnia 2017 r. - REKOLEKCJE

Godz. 07:00 † Teresa Rak od ucz. pogrz.

Godz. 08:30 † Zofia i Franciszek Proć

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Lucyna Pyś – 1r.

Godz. 18:00 † Maria Gurkało – 1r.


 

 

NIEDZIELA –  19 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Ks. Jan Kotowski, Andrzej, Julia Kotowscy

Godz. 08:30 † Agnieszka i Józef Łygas 

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Ewa Kaleniuk 

Godz. 18:00 † Janina Wanda Stepańczuk, Wiesława Wojtak

 

PONIEDZIAŁEK – 20 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00     o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny w dniu urodzin,

           Barbary i jej rodziny i szczęśliwy powrót Mateusza z rejsu

Godz. 18:00 † Aniela i Jan Pyś

 

WTOREK – 21 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00  † Stefania Lisiuk – 5r.

Godz. 18:00 † zm. z r. Nowakowskich, Kucharskich i Pałków i Piotr Nizioła

Godz. 18:00 † Władysław, Aniela, Jan, Katarzyna, Jan, Agnieszka, Ignacy,

          Seweryna, Tomasz, Antonina, Franciszek, Katarzyna,

          zm. z r. Monastyrskich, Szustaków, Kurzępów, Olszewskich

 

ŚRODA – 22 listopada  2017 r. 

Godz. 07:00 †  Janina, Dariusz, Stanisław Bedychaj

Godz. 18:00 † Teodora Magryta, Tadeusz, Jan, Julianna z r. Niedzielów

Godz.18:00 † Marek Ciupik

 

CZWARTEK – 23 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Zofia Wąs  

Godz. 18:00 † Antoni Cieślak – 3r.  

 

PIĄTEK – 24 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryka Dzięba – 2r.

Godz. 18:00 † Jan Rosiński – r.

Godz. 18:00 † Genowefa Skoczylas i Jan

 

Sobota – 25 listopada  2017 r.

Godz. 07:00 † Ignacy Daniec

Godz. 07:00 † Ewa Pyrczuk – 2r.

Godz. 18:00 † Roman Bednarczyk – 5r.  

Godz. 18:00 † Bogusław Krawczuk – 11r., Katarzyna, Jan, Stefania, Wincenty

 

NIEDZIELA –  26 listopada 2017 r. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 

Godz. 07:00 † Jadwiga i Władysław Krzaczek 

Godz. 08:30 † Jan Ciurysek – 1r. 

Godz. 10:00   z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Jan, Irena, Józef i Marianna Ilczewscy, Salomeja Przygodzka

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Teresa Bojarczuk – 6m.


 

 

NIEDZIELA –  5 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – 1r., Olga i Honory Dec

Godz. 08:30 † Grzegorz Łubiarz, Stefania i Jan Nowaczek

Godz. 10:00   z a  P a r a f i a n 

Godz. 10:00   o zdrowie i Boże błogosławieństwo osobie znanej Panu Bogu

Godz. 12:00 † Andrzej, Natalia Maśko, Danuta Frątczak,

           Grażyna Bilska, Roman Bilski zm. z tych rodzin

Godz. 18:00 † Cecylia i Bronisław Hulakowie

Godz. 18:00 † Marek Podgórski od ucz. pogrz.

 

PONIEDZIAŁEK – 6 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – 1r., Olga i Honory Dec

Godz. 18:00 † Edward Prokop – 13 r., zm. z r. Prokopów i Lubczyków.

Godz. 18:00 † Marek Podgórski od ucz. pogrz.

 

WTOREK – 7 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Władysław Sokaliński – r. 

Godz. 18:00 † Stefan Michałkiewicz, Bronisław i Genowefa Mzurek

 

ŚRODA – 8 listopada  2017 r. 

Godz. 07:00 †  Jan, Katarzyna Pyda, zm. z r. Pydów i Małyszów

Godz. 18:00 † o miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych 

 

CZWARTEK – 9 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Feliksa, Emilia i Paweł Misztal

Godz. 18:00 † Leokadia Czapka

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK – 10 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Agnieszka Pałaźnik – 32r., Antonina, Bolesław Łopacińscy,

          Katarzyna Pałaźnik 

Godz. 18:00 † Teresa Rak od ucz. pogrz. 

Godz. 18:00 † Wanda Krukowska – 1r.

 

Sobota – 11 listopada  2017 r. – Święto Niepodległości

Godz. 07:00 † Bogumiła, Jan Ostapińscy, Irena Leniec, Janina Krawczyk 

Godz. 08:30  o Boże błogosławieństwo dla Marcina Grechuty

          z racji 18. r. urodzin i imienin

Godz. 10:00  za Ojczyznę

Godz. 18:00 † Franciszek i Marian Łoza

 

NIEDZIELA –  12 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Julian – 33r., Władysława – 28r., Stanisława z r. Wójcików i Czarnieckich,

          Karolina Pachnik, Edward Pastuszak

 Godz. 08:30 †  Tomasz Gregorczyk – 10r., zm. z r. Landrutów

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo dla Patrycji i Michała oraz Antoniny Zofii 

Godz. 12:00 † Krystyna Baran, Zofia i Stanisław Baran 

Godz. 18:00 † Mieczysław Doda, Arkadiusz Bedliński, zm. z r. Dodów,

          Bedlińskich, Polaków, Nowosadów, Gruszeckich


 

 

NIEDZIELA –  29 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Katarzyna – 2r., Lucjan, Jacek,

          Alfreda i Edward z r. Twardziszewskich, Seweryn i Leokadia Łój

Godz. 08:30 † Barbara Łopuszyńska – 2r., zm z r. Bajaków

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – 1r.

Godz. 18:00 † Alfons Proć

 

PONIEDZIAŁEK – 30 października   2017 r. 

Godz. 07:00 † Anna Wyszyńska od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Janina Nowacka – 1r.

Godz. 18:00 † Elżbieta Przytuła

 

WTOREK – 31 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Tomasz Mazurek – r.

Godz. 18:00 † Teresa Rak 

 

ŚRODA – 1 listopada  2017 r. - Wszystkich Świętych

Godz. 07:00 † Stanisław Winniczuk – 6r.

Godz. 08:30 † Mila, Tadeusz, Hieronim z r. Kudyk, Michał, Anna Kuryło,

          Władysław, Wanda Bondyra

Godz. 10:00 † Jan Cięciera, Regina, Aniela Dziuba, Ludwik i Stanisław  

Godz. 18:00 † Józefa i Stanisław Bryła

 

CZWARTEK – 2 listopada 2017 r. - Wszystkich Wiernych Zmarłych

Godz. 07:00 † Edward, Teresa, Alina, Czesława, Władysław z r. Łagowskich, Teresa Rak

Godz. 08:30 † Adela i Roman Sierak, zm. z r. Sieraków i Nowaków

Godz. 10:00 †  

Godz. 18:00 † Elżbieta i Józef Przytuła, zm. z r. Przytuła i Trześniowskich

 

PIĄTEK – 3 listopada 2017 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00  wynagradzająca za grzechy popełnione z prośbą o przebaczenie  

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Władysław Dziwura od ucz. pogrz.

 

Sobota – 4 listopada  2017 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Ignacy Daniec 

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA –  5 listopada 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – 1r.

Godz. 08:30 † Grzegorz Łubiarz, Stefania i Jan Nowaczek

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 10:00  o zdrowie i Boże błogosławieństwo osobie znanej Panu Bogu

Godz. 12:00 † Andrzej, Natalia Maśko, Danuta Frątczak,

           Grażyna Bilska, Roman Bilski zm. z tych rodzin

Godz. 18:00 † Cecylia i Bronisław Hulakowie

Godz. 18:00 † Marek Podgórski od ucz. pogrz.


 

 

NIEDZIELA –  15 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Jan, Janina, Feliks, Katarzyna z r. Pliżgów, Bronisława, Stanisław,

          Augustyn, Anastazja,  Stanisław z r. Tarańskich, Jan Dziedzic, Kazimiera Skorupa

Godz. 08:30 †  Stanisław Nieścioruk – 13r., zm z r. Nieścioruk

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Józef Chromiec – 26r., Zofia,  Zofia Wołoszyn

Godz. 18:00 † Jadwiga, Irena, Marianna, Jan Kukułowicz

 

PONIEDZIAŁEK – 16 października   2017 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy w dniu jej urodzin

Godz. 18:00 † Feliks Sowa, zm. z r. Sowów, Litwinów i Tymurów

Godz. 18:00 † Jan Juszczak – 7r., Czesława i Jan Kulasza, Lucyna i Henryk Juszczak

 

WTOREK – 17 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Krystyna i Wincenty Laskowscy 

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk

Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – m.

 

ŚRODA – 18 października 2017 r. 

Godz. 07:00  o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Elżbiety 

Godz. 18:00  † Marianna, Zdzisława, Karol, Edmund z r. Lis

        zm. z r. Lisów i Mataczyńskich i Bidów

Godz. 18:00  o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pawła z racji przyjęcia Sakramentu Chrztu 

 

CZWARTEK – 19 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Franciszek Lisowski, Krzysztof Sączek

Godz. 18:00  o opiekę MB nad rodziną Kozińskich

Godz. 18:00 † Teresa Rak

 

PIĄTEK – 20 października 2017 r. 

Godz. 07:00 †  Stanisław Soboń – r.

Godz. 18:00 † Anna Zbyryt od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stefania Pałka i Józef

 

Sobota – 21 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Elżbieta Nowak od ucz. pogrz.

Godz. 16:00  ślub Klaudia Wróblewska i Tomasz Wojtczuk

Godz. 18:00 † Leszek Radecki – 11r.

Godz. 18:00 † Adela Obrośnik, Jadwiga Chwedyk, Waleria Ziółkowska

 

NIEDZIELA –  22 października 2017 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny i Krzysztofa w 20. r. ślubu 

Godz. 08:30 † Iwona Kiełbowicz – im.

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n 

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo dla Alfredy i Tadeusza Waśko w 50 r. ślubu 

Godz. 12:00 † Anna Mierzejewska

Godz. 18:00 † Teresa Rak od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † z r. Zielińskich, Stanisław i Stanisława, z Kowalskich Stanisława i Anna,

          Mazur Edmund i Anna Siepsiak


NIEDZIELA –  8 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Eugeniusz Niedużak

Godz. 08:30 †  Seweryna, Władysław Sobczuk

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Krystyna Baran, Zofia, Stanisław Baran

Godz. 12:00   o umocnienie w wierze i szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy

Godz. 18:00 † Zofia Piłat – 15r., Feliks Piłat

 

PONIEDZIAŁEK – 9 października   2017 r. 

Godz. 07:00    o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie dla Hanny i Doroty

Godz. 18:00 † Stanisław, Petronela, Jan, Henryk z r. Klimskich

 

WTOREK – 10 października 2017 r. 

Godz. 07:00  † Anna Poznańska

Godz. 18:00 † Helena – 5r., Włodzimierz – 22r., Jaworscy

 

ŚRODA – 11 października 2017 r. 

Godz. 07:00  † Kazimierz Pakos od ucz. pogrz.

Godz. 18:00     o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bartosza

 

CZWARTEK – 12 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Ksawery i Leontyna Zając

Godz. 18:00 † Bolesław Szewczuk – 28r. 

Godz. 18:00  o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów posługujących w naszej parafii, dla

   Misjonarzy Krwi Chrystusa, dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 13 października 2017 r.

Godz. 07:00  † Antoni Piskorz – 27r.

Godz. 18:00  † Stanisław Oberda, Jan, Regina, Józef, zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów

Godz. 18:00  † z r. Kapłonów Bronisława, Witold, Jan, Teresa, z r. Leńczuków Janina, Ludwik, Leonard,

    Henryka

 

Sobota – 14 października 2017 r. 

Godz. 07:00   o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Mielniczków

Godz. 15:00     ślub Agata i Tomasz 

Godz. 18:00  † z r. Kramarczuk Jan, Stanisława, Janina, Anna i Wawrzyniec

 

NIEDZIELA –  15 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Jan, Janina, Feliks, Katarzyna z r. Pliżgów, Bronisława, Stanisław, Augustyn, Anastazja, 

   Stanisław z r. Tarańskich, Jan Dziedzic, Kazimiera Skorupa

Godz. 08:30 †  Stanisław Nieścioruk – 13r., zm z r. Nieścioruków

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Józef Chromiec – 26r., Zofia,  Zofia Wołoszyn

Godz. 18:00 † Jadwiga, Irena, Marianna, Jan Kukułowicz


 

NIEDZIELA –  1 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Jan Ciurysek  

Godz. 08:30 † Małgorzata Bodnar, Michał, Igor Ciurniak 

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś, Teresa

 

PONIEDZIAŁEK – 2 października   2017 r. 

Godz. 07:00  o uzdrowienie Pameli i Eryka i potrzebne łaski w dalszym życiu

Godz. 18:00 † Zofia, Tadeusz, Lech z Kopciów, Sławomir Sokół

Godz. 18:00 † Sabina Chwiejczak – 15r., Michał Chwiejczak, Władysława i Kazimierz, 

    zm. z r. Chwiejczaków i Romanowskich 

 

WTOREK – 3 października 2017 r. 

Godz. 07:00  † Henryk Kwika

Godz. 18:00 † Władysław Dziwura od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Krzysztof Różański

 

ŚRODA – 4 października 2017 r. 

Godz. 07:00   w intencji Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Jan i Franciszka Kolano

Godz. 18:00 †  Marian Dudziński, zm. z r. Wędzina

 

CZWARTEK – 5 października 2017 r. – Św. S. Faustyny - Pierwszy Czwartek Miesiąca 

Godz. 07:00 † Zdzisław Wilhelmi – 4r.

Godz. 18:00      o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże

    dla Haliny, Aurelii, Piotra i dla całej rodziny oraz w intencjach dziękczynno-błagalnych

    za otrzymane łaski z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże, o Opatrzność Bożą na dalsze lata dla rodziny

Godz. 18:00 † o miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

    dla całej naszej Parafii za przyczyna   Św. S. Faustyny w 23 r. poświęcenia placu

 

PIĄTEK – 6 października 2017 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00  † Anna Piotrowska – 4r. 

Godz. 10:00     wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00  † Feliks, Henryk i Anna Wojda

 

Sobota – 7 października 2017 r.  Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Feliksa Kachan, Marianna, Stanisław Smoleń

Godz. 18:00     wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

Godz. 18:00  † Piotr, Michalina, Aleksander, Kazimierz Tyszko, Halina Szleszyńska

 

NIEDZIELA –  8 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Eugeniusz Niedużak

Godz. 08:30 †  Seweryna, Władysław Sobczuk

Godz. 10:00     z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Krystyna Baran, Zofia, Stanisław Baran

Godz. 12:00   o umocnienie w wierze i szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy

Godz. 18:00 † Zofia Piłat – 15r., Feliks Piłat


 

 

 

NIEDZIELA –  24 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 08:30 †  Stefan – 23r., Władysław, Janina z r. Jurkowskich,

          Barbara Dziadul, Jan, Cecylia, Mirosław, Stanisław z r. Wiatrzyków

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Zofia – 10r., Marianna i Antoni Dziwura

Godz. 18:00 † Wacław Mróz – 20r., Cecylia, Katarzyna, Paweł 

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

 

PONIEDZIAŁEK – 25 września  2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg.

Godz. 18:00 † Zuzanna Marciniewicz, Marianna, Tadeusz,

           Maja Piskosz, Bazyli, Józefa, Edward Kloc

Godz. 18:00 † Edward Malec – 3r.

 

WTOREK – 26 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa Rak od Kółka Różańcowego nr 7

Godz. 07:00 † Teresa Bojarczuk – 4m. 

Godz. 18:00 †  Irena Fus – greg.

Godz. 18:00 † Jan Wiatrzyk – 1r.

 

ŚRODA – 27 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Zdzisław Kukiełka – 11r.

 

CZWARTEK – 28 września 2017 r.

Godz. 07:00 † Franciszek i Agnieszka z r. Michońskich, zm. z r tej rodziny

Godz. 18:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Zygmunt Wojda – 4r.

 

PIĄTEK – 29 września 2017 r.

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg.

Godz. 18:00 † Roman Bilski 

Godz. 18:00 † Alfons Proć

 

Sobota – 30 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Petronela Legieć – 11r., Janina Pupiec – 32r.,

          Stanisław Legieć, Władysław, Jerzy Pupiec, z r. Pupców i Legieciów

Godz. 18:00 † Julian Panas

 

NIEDZIELA –  1 października 2017 r. 

Godz. 07:00 † Jan Ciurysek  

Godz. 08:30 †  Małgorzata Bodnar, Michał, Igor Ciurniak 

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś, Teresa


 

 

NIEDZIELA –  03 września 2017 r. 

Godz. 07:00 †  Irena Fus – greg. 

Godz. 08:30 † Aleksander, Tadeusz Ziarkiewicz, Marian Brzozowski,

          zm. z r. Brzozowskich, Farjonów, Feliksa, Jan, Julian Ziarkiewicz

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N 

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Kamila w 1 r. ślubu

Godz. 12:00 † Barbara Lipiec – 8r., Jan Lipiec – 19r.

Godz. 12:00 † Władysław Dziwura od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Rozalia i Józef Lewkowicz

 

PONIEDZIAŁEK – 04 września  2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Krystyna Sagan – 3r., Wiesław, Zofia i Józef Sagan

Godz. 18:00 † Teresa Rak od ucz. pogrz.   

 

WTOREK – 05 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Emil, Karolina, Władysława, Klemens Zachatyńscy

Godz. 18:00 †  Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Zofia Bubeło od ucz. pogrz

 

ŚRODA – 06 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Seweryn – 13r., Czesława Piłat – 5r.

Godz. 18:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Aniela, Kazimierz, Marian, Mariusz Sokołowscy,

           Józef, Zofia Twardowscy, Krystyna Skowyra

 

 

CZWARTEK – 07 września 2017 r. - Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Regina Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów

Godz. 18:00 † z r. Drzygałów: Helena, Adela, Katarzyna, Andrzej, Marianna, Jan, Ryszard

 

PIĄTEK – 08 września 2017 r.

Godz. 07:00 † Zofia Malkowska – 15r.

Godz. 08:30 † Mieczysław Kubicki – 2r.

Godz. 10:00 † zm. z r. Pieczykolan i Burek

Godz. 18:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 18:00 † Adolf Wróbel – 2r., Nina, z r. Wróblów, Kaszubów i Lewendów

 

Sobota – 09 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 16:00  ślub Ewa Momot i Grzegorz Kokoszko

Godz. 18:00 † Tadeusz Baran – 2r.

Godz. 18:00 † Antoni Michoński


 

 

 

NIEDZIELA –  27 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 †  Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 08:30 † Józefa, Łukasz, Klaudia z Krukowskich

Godz. 10:00   za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † Stefan, Feliksa i Andrzej z Zastąpiłów, Krystyna Baran

Godz. 18:00 † Bogdan Basiak, Janina i Edmund, Stanisława Lis i Władysław Lis

Godz. 20:30 † Anna – 1r., Jan – 17r., z Kończyńskich i Andrzej

 

PONIEDZIAŁEK – 28 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Alfons Proć

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg. 

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

 

WTOREK – 29 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Dariusza w 25 r. ślubu

Godz. 18:00 † Janina – 1r., Marian – 1r., Leszek – 10r., Czesław – 36r., z r. Martyniuk 

 

ŚRODA – 30 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Klemens i Teofila Legieć, Bronisław i Kazimiera Kloc, Urszula, Andrzej, Tadeusz

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej za rodzinę Biszczanów 

 

CZWARTEK – 31 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Antonina i Tadeusz Kotowscy, Piotr i Paulina Stasiuk

Godz. 18:00 † Aleksander Dworniczak – 6r. 

 

PIĄTEK – 01 września 2017 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Bogusław Grycyk – 2r., Seweryna, Włodzimierz, Grzegorz z r. Grycyków i Jan, 

                     Maria, Ryszard z r. Bajdów

 

Sobota – 02 września 2017 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00  † Irena Fus – greg. 

Godz. 07:00  o zdrowie dla Małgorzaty i szczęśliwy przebieg leczenia 

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

Godz. 18:00  o wytrwałość w chorobie dla Lucjana

 

NIEDZIELA –  03 września 2017 r. 

Godz. 07:00 † Irena Fus – greg. 

Godz. 08:30 † Aleksander, Tadeusz Ziarkiewicz, Marian Brzozowski, zm. z r. Brzozowskich, Farjonów, Feliksa, Jan, Julian Ziarkiewicz

Godz. 10:00   za  P A R A F I A N 

Godz. 10:00   o Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Kamila w 1 r. ślubu

Godz. 12:00 † Barbara Lipiec – 8r., Jan Lipiec – 19r.

Godz. 12:00 † Władysław Dziwura od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Rozalia i Józef Lewkowicz


 

 

NIEDZIELA –  20 sierpnia 2017 r.

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 08:30 † Janina Bucior, Bronisław Bucior, Jan i Józefa Niedźwiedź

Godz. 10:00   z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Wiesława Wojtak – 19r., Wanda Stepańczuk

Godz. 18:00 † Natalia Jędrzejewska - 6r., zm. z r. Jędrzejewskich i Kopielów

Godz. 20:30 † Marian Buczak, Władysław i Kazimiera

 

PONIEDZIAŁEK – 21 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Janina, Dariusz, Stanisław Bedychaj

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg. 

Godz. 18:00 † Elżbieta Nowak

 

WTOREK – 22 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg. 

Godz. 18:00 † Zofia Karwat, Stanisław Maksymowicz  

Godz. 18:00 † Anna Mierzejewska – od ucz. pogrz.

 

ŚRODA – 23 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Serafin – 10 r., Józefa, Andrzej, Jan, Karolina, zm. z r. Serafinów

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 † Anna Zbyryt od ucz. pogrz.

 

CZWARTEK – 24 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 07:00 † Bogdan Panas

Godz. 18:00 † Halina Szleszyńska – 2r.

Godz. 18:00  o zdrowie dla Marii i potrzebne łaski

 

PIĄTEK – 25 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg. 

Godz. 18:00 † Józefa Sowińska – 7r.

Godz. 18:00 †  Wiesław Litwin – 7r.

 

SOBOTA – 26 sierpnia 2017 r. - NMP Częstochowskiej

Godz. 07:00 † Aleksandra Wikira – 3r.

Godz. 08:30 † Teresa Bojarczuk – 3m. 

Godz. 10:00 † Stefania Adamczuk – greg.

Godz. 16:00  ślub Rafał Łasocha i Emilia Karwowska

Godz. 17:00  ślub Mateusz Hałasa i Anika Szuwara

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo dla Madzi i Lenki oraz ich rodziców 


 

 

NIEDZIELA –  13 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Kazimierz Hoczyk – 1r., Jadwiga – 11r.

Godz. 08:30 † zm. z r. Kucharskich, Dziubów, Skibińskich i Pamiętów

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – 1r.

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 † Helena Tęczak 

Godz. 20:30 † Marianna Czop – 10r., Stanisław Czop, zm. z r. Czopów i Dobków

 

PONIEDZIAŁEK – 14 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Milczarczyk – 51r., Weronika, Mirosława i Leszek Maryńczak, Sabina Szykuła i Bronisław

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.

 

WTOREK –  15 sierpnia 2017 r. – Wniebowzięcie NMP

Godz. 07:00 † Leokadia Głuch – 23r., Jan, Leon, Jan, Józef, Ewa z r. Głuch 

Godz. 08:30 † Sylweria, Stanisław, Jan, Edward z Zabłockich, Ewa i Antoni Piwko, Katarzyna, Michał, Regina, Stanisław z Sowów

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo dla Roberta w 30 r. urodzin i opiekę Matki Bożej     

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 20:30

 

ŚRODA – 16 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław i Stanisława Zwolak

Godz. 07:00 † Alfreda i Stanisław Wójcik

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.

Godz. 18:00 † Bogdan Panas – 1m.

  

CZWARTEK – 17 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Bolesław Szewczuk – im.

 

PIĄTEK – 18 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Janusz Tkaczuk – im.

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej Litwin – 22r. 

 

SOBOTA – 19 sierpnia 2017 r.

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.

Godz. 16:00  ślub Marlena Czerniawska i Igor Czerniawski

Godz. 18:00 †   Zdzisław Nowak – 8r.

Godz. 18:00 †  Grzegorz Łosiński – 24r., Klementyna, Ferdynand, Janusz i Sylwester Mulawa


 

 

 

NIEDZIELA –  30 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Andrzej Mazurkiewicz 

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † zm. z r. Gruszczyńskich, Kowalskich i Turczynów 

Godz. 18:00 † Alfons Proć 

Godz. 20:30 † Benedykt Szwanc

 

PONIEDZIAŁEK – 31 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Janina, Dariusz, Stanisław Bedychaj

Godz. 18:00 † Anna Cofała

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

 

WTOREK – 01 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa i Grażyny 

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

 

ŚRODA – 02 sierpnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Wojciech Szawuła - 46r.

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 † Mariusz Kryk – 6r.

 

CZWARTEK – 03 sierpnia 2017 r. – Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 18:00 † Agnieszka Czerniak – 8r., Jan, Władysława Wojtyła,

           Genowefa, Jan, Ryszard, Stanisław, zm. z r. Konaszczuk, Anna Łojek 

Godz. 18:00 † Józef Krasnopolski – 22r.

 

PIĄTEK – 04 sierpnia 2017 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00 † Władysław Dziwura 

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

 

SOBOTA – 05 sierpnia 2017 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.   

Godz. 16:00  ślub Magda Maciusiak – Piotr Jacek Sirko 

Godz. 17:00  ślub Agnieszka Lal i Marcin Michalewski 

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA –  06 sierpnia 2017 r. – Przemienienie Pańskie

Godz. 07:00 † Stefania Adamczuk – greg.  

Godz. 08:30 † Janina Łukaszczyk – 28r., Jan Łukaszczyk

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † Stanisław Proć, Władysława, Marianna, Marcin  

Godz. 18:00 † Anna, Antoni, Halina, Marek, Krystyna, Grzegorz z Książyków,

           Stefania, Włodzimierz, Wacław z Cichockich 

Godz. 20:30 † Józef Kaźmierczak 15r. 


 

 

 

NIEDZIELA –  23 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Alfreda Olszak – 10r., zm. z r. Olszaków i Dyrdów 

Godz. 10:00   za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † Ewa Kaleniuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Leszek Kucharski – 18r., Eugeniusz i Adela Kucharscy 

Godz. 20:30 † Jakub Mierzejewski – 20r. – im., Anna 

 

PONIEDZIAŁEK – 24 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Krzysztof Piłat 

 

WTOREK – 25 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Janina Malicka – r., Jan i Stanisław

Godz. 18:00 † Teresa Bojarczuk – 2m. 

 

ŚRODA – 26 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 07:00 † Anna Piotrowska. 

Godz. 18:00 † Anna Zubala – im.

 

CZWARTEK – 27 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś – 14r., Kazimiera i Marianna

Godz. 18:00 † Władysław Dziwura

 

PIĄTEK – 28 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Zofia – r., Władysław, Jan Maziarczyk

Godz. 18:00 † Wiktor Cięciera – im.

 

SOBOTA – 29 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.  

Godz. 07:00 † Mirosława Maryńczak – 7r., Leszek, Weronika i Stanisław Milczarczyk,

          Sabina Szykuła 

Godz. 16;00   ślub Agnieszka Litwin i Marcin Bawolski 

Godz. 17:00   ślub Anna Kowalczuk i Michał Smoląg 

Godz. 18:00 † Szczepan Ćmil – 9r.

 

NIEDZIELA –  30 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Andrzej Mazurkiewicz 

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N 

Godz. 12:00 † zm. z r. Gruszczyńskich, Kowalskich i Turczynów 

Godz. 18:00 † Alfons Proć 

Godz. 20:30 † Benedykt Szwanc


 

NIEDZIELA –  16 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Janusz Tkaczuk – m. 

Godz. 10:00   z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Aniela – 5r., Czesław – 16r. Rój,

        zm. z r. Kapustów i Rojów, Janina i Feliks Tońka

Godz. 18:00 † Tadeusz – 20r. 

Godz. 20:30 † Paulina i Mieczysław Gwozda, zm. z r. Gwozdów

 

PONIEDZIAŁEK – 17 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Danuta Frączak 

 

WTOREK – 18 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Czesław, Mieczysława, Bogusław, Lucyna,

         zm. z r. Szewczaków i Niewiadomskich 

Godz. 18:00 † Agata, Marianna, Bolesław, Antoni z r. Smoleniów, Antonina, Maria,

       Józef, Jan, Bolesław z r. Tokarskich, Czesława i Józef z Kapiców

 

ŚRODA – 19 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Czesław i Henryka Dzięba – im. 

Godz. 18:00 † Jan Mazur – 14r.

 

CZWARTEK – 20 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Ludwik Krzak, zm. z r. Krzaków i Czugałów

 

PIĄTEK – 21 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 07:00 † Marianna Nowak

Godz. 18:00 † Izabela i Edward Wiater

 

Sobota – 22 lipca 2017 r. – św. Marii Magdaleny 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.  

Godz. 16:00  ślub Emilia Cisek i Remi Fiel

Godz. 18:00 † Stanisław Legieć – 15r., Władysław Pupiec – 29r., Jerzy – 16r.,

          zm. z r. Pupców i Legieciów

Godz. 18:00 † Stanisław Wojda

 

NIEDZIELA –  16 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Alfreda Olszak – 10r., zm. z r. Olszaków i Dydrów 

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Ewa Kaleniuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Leszek Kucharski – 18r., Eugeniusz i Adela Kucharscy 

Godz. 20:30 † Jakub Mierzejewski – 20r. – im.


 

 

NIEDZIELA –  09 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Jacek–16r., Lucjan, Katarzyna, Edward, Alfreda z r. Twardziszewskich,

         Seweryn i Leokadia Łoj

Godz. 08:30 † Henryk Dec – greg.

Godz. 10:00   z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 †  Stefan, Feliksa, Andrzej z Zastąpiłów, Krystyna Baran

Godz. 18:00 † Maria Gurkało od ucz. pogrz.

Godz. 20:30 † Marian Semionowicz – 8r.

 

PONIEDZIAŁEK – 10 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Jan Soroka – 27r., zm. z r. Załęckich i Soroków

Godz. 18:00 † Jan Jakubiak – 7r., Krystyna i Marian Marzec 

 

WTOREK – 11 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Genowefa Łoza – r., Helena Hudoba – r.

Godz. 18:00 † Zenon Turczyn od ucz. pogrz,. 

 

ŚRODA – 12 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Stanisław Wojda 

 

CZWARTEK – 13 lipca 2017 r. – Nabożeństwo Fatimskie 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 18:00 † Bernard Wojda

Godz. 18:00 o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów

           posługujących w naszej parafii, 

           dla Misjonarzy Krwi Chrystusa, dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 14 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 07:00 † Mirosław Siwacki – m.

Godz. 18:00 † Antoni Sowiński – 14r.

Godz. 18:00 † Danuta Gruszka – 5r.; Wincenty Gruszka – 20r.

 

Sobota – 15 lipca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.  

Godz. 07:00 † Stanisław Krasnopolski – 18r.

Godz. 18:00 † Henryk Wojczuk – im.

Godz. 18:00 † Maria Jakubczak – 1r. 


 

 

NIEDZIELA –  25 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla rodziny Kucharskich, Kitów i Obszańskich

Godz. 08:30 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 10:00 za  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Artur – 4r., Regina – 30r., Marian – 33r.,  Zbigniew – 31r., z r. Sztromkie

Godz. 18:00 †  Jan Oberda i zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów

Godz. 20:30 † za Mariana i Irenę  Słodkich

 

PONIEDZIAŁEK – 26 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Janusz Bereza – r. 

 

WTOREK – 27 czerwca  2017 r. - MB Nieustającej Pomocy

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Ireny

                     w dniu urodzin 

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Franciszek i Kornela Karwat 

 

ŚRODA – 28 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Alfons Proć od ucz. pogrz..

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Grażyna Bilska

 

CZWARTEK – 29 czerwca 2017 r. - Św. Apostołów Piotra i Pawła

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 08:30 † Waleria – 33r., Bronisław, Roman, Dariusz Bednarczyk

Godz. 10:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla O. Piotra w dniu imienin 

Godz. 18:00 † Piotr Nizioł – im. 

Godz. 18:00 †  Janina i Adam Wojtczak, Antonina i Jan Dzięba – r.

 

PIĄTEK – 30 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Olga Dec  - 25r, Honory i Henryk

Godz. 07:00 † Andrzej Mazurkiewicz 

Godz. 18:00 † Antoni Sokołowski – 1r. 

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

 

Sobota – 01 lipca 2017 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00  † Henryk Dec – greg.  

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA –  02 lipca 2017 r.

Godz. 07:00 † Henryk Dec – greg.

Godz. 08:30 † Henryk Cegłowski – 3r., zm. z r. Cegłowskich i Gregorczuków 

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Henryk Baran 

Godz. 18:00  dziękczynna za 50-lecie małżeństwa Jana i Janiny 

Godz. 20:30 † Stefania Palonka – 10r., Dorota i Wiktor

 

NIEDZIELA –  18 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Ewa, Magdalena, Zofia z r. Nowosadów,

          zm. z r. Polaków, Dodów, Gruszeckich, Bedlińskich

Godz. 08:30 † Ewa Kaleniuk – od ucz. pogrz.

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00  dziękczynno-błagalna dla Elżbiety Maruszak z racji imienin i dla jej rodziny

Godz. 20:30 † Henryk Pieczykolan – 46r., Justyna i Piotr, Andrzej i Helena

 

PONIEDZIAŁEK – 19 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 07:00 † Maria Grzechnik – r. 

Godz. 18:00 † Aleksander Marciniewicz, Bożena Gospodarek, Janina, Jan,

          Anna, Stanisław, Wincenty Marciniewicz

Godz. 18:00 † Adela Sierak – 8r.

 

WTOREK – 20 czerwca  2017 r. 

Godz. 07:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Stefan Piotrowski – 2r., Henryka i Grzegorz Piotrowscy

 

ŚRODA – 21 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Cecylia Mróz – 15r., Wacław, Katarzyna, Michał

Godz. 18:00 † Elżbieta Mrozik – im., Ryszard Mrozik

 

CZWARTEK – 22 czerwca 2017 r. - Oktawa Bożego Ciała

Godz. 07:00 † Mieczysław Bilik – r. 

Godz. 07:00 † Anna Zbyryt od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Wacław Łyga, Wacław Leśniara  

 

PIĄTEK – 23 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jerzy Gil (Dzień Ojca)

Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Moniki i Darka w 10r. Ślubu,

    o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Sobota – 24 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Jan Harczuk 

Godz. 16:00   ślub Joanna Sarzyńska i Łukasz Wójtowicz

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Stanisława Wojtowicz - 4r., zm. z r. Wojtowiczów i Tomczyków


 

 

NIEDZIELA –  11 czerwca 2017 r. - Trójcy Przenajświętszej

Godz. 07:00 † Maria Gurkało – od ucz. pogrz.

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater –  3r.

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n  - Komunia Święta Rocznicowa

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 12:00 † Zenon Turczyn – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Anna Piotrowska

Godz. 20:30 †

 

PONIEDZIAŁEK – 12 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej i Józefa Smoleń, Franciszek i Anna 

Godz. 18:00 † Anna Wojda 

 

WTOREK – 13 czerwca  2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa Skowyra – 5r., 

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Wdowicz – 7r., Józefa i Stanisław Wdowicz

 

ŚRODA – 14 czerwca 2017 r

Godz. 07:00 † Mirosław Siwacki – m.

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej Głaz – 2r.

 

CZWARTEK – 15 czerwca 2017 r. - Boże Ciało

Godz. 07:00  dziękczynna w 45. rocznicę świeceń kapłańskich Ks. Kan. Wincentego

Godz. 08:30 † Iwona Kiełbowicz i zm. z r. Kiełbowiczów i Wilków,

      Gramatyków i Smolągów i Zbgniew Gładysz

Godz. 10:30 – Msza św. wspólna w Parafii Św. Krzyża za Parafian

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00   

 

PIĄTEK – 16 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Sawicki – 25r., zm. z r. Sawickich i Niewiadomskich

Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – m.

 

Sobota – 17 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00  † Agnieszka Lewusz – 10r., Robert Hałasa, Stanisław Rosiecki

Godz. 16:00  Slub Katarzyna Radecka i Patryk Romaniuk

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Pyś – 8r.

 

NIEDZIELA –  18 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Ewa, Magdalena, Zofia z r. Nowosadów,

      zm. z r. Palaków, Dodów, Gruszeckich, Bedlińskich

Godz. 08:30 † Ewa Kaleniuk – od ucz. pogrz.

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 12:00 † Zenon Turczyn – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00  dziękczynno-błagalna dla Elżbiety Maruszak z racji imienin i dla jej rodziny

Godz. 20:30 † Henryk Pieczykolan – 46r., Justyna i Piotr, Andrzej


 

 

NIEDZIELA –  4 czerwca 2017 r. - Zesłanie Ducha Świętego 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 08:30 † Eugeniusz Gronowski – 15r., Zdzisław Łukasiewicz,

      Józef i Marianna Soluch, Katarzyna   i Tomasz Papiernik

Godz. 10:00   z a  p a r a f i a n  

Godz. 12:00   o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Piotra w 40r. ślubu

Godz. 12:00   dziękczynna za 55 lat małżeństwa Krystyny i Waleriana Smoleń,

     z prośbą o dalszą Bożą   opiekę, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 

Godz. 18:00 † Feliksa Ziarkiewicz i zm. z r. Ziarkiewiczów i Czelejów

Godz. 20:30  o Boże błogosławieństwo dla Siostry Prowincjalnej i Zarządu

      Sióstr Serafitek Prowincji Rzeszowskiej 

 

PONIEDZIAŁEK – 05 czerwca 2017 r. - NMP Matki Kościoła

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 08:30 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego

     dla O. Piotra i Ks. Mariusza w rocznicę Święceń 

Godz. 10:00

Godz. 18:00  † Zofia Bubeła – 30dz.

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

      dla Danuty w 60r. urodzin

 

WTOREK – 6 czerwca  2017 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo dla Kacpra Derkacza w 8 r. urodzin

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Emilia Wróbel – 13r., zm. z r. Wróbel

 

ŚRODA – 7 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Danuta Nieścioruk – 65r.

Godz. 18:00 † Stanisława – 20r., Irena, Nikanor, Jerzy, Aleksander  i Joanna Tabin

 

CZWARTEK – 8 czerwca 2017 r. -  

                       Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Godz. 07:00 † Zygmunt Belina – 8r., zm. z r. Belinów, Skurów i Kozyrskich

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00   o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów posługujących

       w naszej parafii, 

      dla Misjonarzy Krwi Chrystusa, dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 9 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Józef, Katarzyna, Augustyn Kachan

Godz. 18:00 † Stanisław, Aleksandra, Barbara, zm. z r. Leleniów i Wawszczaków

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

 

Sobota – 10 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 07:00 † Marzena Mazurek – 1r.

Godz. 18:00 † Marianna i Walenty Hałasa

Godz. 18:00 † Stanisław Kłoda – 24r., Marianna Kłoda   

 

NIEDZIELA –  11 czerwca 2017 r. - Trójcy Przenajświętszej

Godz. 07:00 † Maria Gurkało – od ucz. pogrz.

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater –  3r.

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n  - Komunia Święta Rocznicowa

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 12:00 † Zenon Turczyn – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Anna Piotrowska

Godz. 20:30 †

 

PONIEDZIAŁEK – 12 czerwca 2017 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej i Józefa Smoleń, Franciszek i Anna 

Godz. 18:00 † Anna Wojda 

 

WTOREK – 13 czerwca  2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa Skowyra – 5r., 

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Wdowicz – 7r., Józefa i Stanisław Wdowicz

 

ŚRODA – 14 czerwca 2017 r

Godz. 07:00 † Mirosław Siwacki – m.

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej Głaz – 2r.

 

CZWARTEK – 15 czerwca 2017 r. - Boże Ciało

Godz. 07:00  dziękczynna w 45. rocznicę świeceń kapłańskich Ks. Kan. Wincentego

Godz. 08:30 † Iwona Kiełbowicz i zm. z r. Kiełbowiczów i Wilków,

      Gramatyków i Smolągów i Zbgniew Gładysz

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00   

 

PIĄTEK – 16 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Sawicki – 25r., zm. z r. Sawickich i Niewiadomskich

Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – m.

 

Sobota – 17 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00  † Agnieszka Lewusz – 10r., Robert Hałasa, Stanisław Rosiecki

Godz. 16:00  Slub Katarzyna Radecka i Patryk Romaniuk

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Jan Pyś – 8r.

 

NIEDZIELA –  18 czerwca 2017 r.

Godz. 07:00 † Ewa, Magdalena, Zofia z r. Nowosadów,

      zm. z r. Palaków, Dodów, Gruszeckich, Bedlińskich

Godz. 08:30 † Ewa Kaleniuk – od ucz. pogrz.

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n 

Godz. 12:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 12:00 † Zenon Turczyn – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00  dziękczynno-błagalna dla Elżbiety Maruszak z racji imienin i dla jej rodziny

Godz. 20:30 † Henryk Pieczykolan – 46r., Justyna i Piotr, Andrzej


 

 

NIEDZIELA –  28 maja 2017 r. - Wniebowstąpienie Pańskie

Godz. 07:00 † Izabela Wiater – 1r., zm. z r. Michońskich  

Godz. 08:30 † Zenon Szeremeta

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n  - Pierwsza Komunia Święta

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Grażyna Bilska

Godz. 18:00 † Mieczysław Lisiuk – 3r.

 

PONIEDZIAŁEK – 29 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Alfons Proć od ucz. pogrz. 

Godz. 18:00 † Andrzej Maśko, Cyryl, Matrona 

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

WTOREK – 30 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Roman Patron – 4r.

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Irena, Tadeusz, Henryk Mądroń

 

ŚRODA – 31 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Andrzej Śmieciuszewski – 14r.,

     zm. z r. Śmieciuszewskich, Krzyżanowskich, Konopków, Wrzosów 

Godz. 07:00 † Tadeusz Magryta – 28r., Teodora, Marianna, Franciszek z Magrytów

Godz. 18:00 † Teresa Car – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Barbara Panek – 3r.

 

CZWARTEK – 1 czerwca 2017 r. - Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00 † Mirosława i Wacław Królik

Godz. 07:00 † Andrzej Mazurkiewicz 

Godz. 18:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00 † Janusz, Janina Zwonar, Stanisława, Wincenty Wiatrzyk

 

PIĄTEK – 2 czerwca 2017 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa 

Godz. 18:00 † Genowefa, Andrzej, Stanisław Górnik

Godz. 18:00 †  Władysław Dziwura od ucz. pogrz.

 

Sobota – 3 czerwca 2017 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA –  4 czerwca 2017 r. - Zesłanie Ducha Świętego 

Godz. 07:00 † Barbara Kozłowska – greg.

Godz. 08:30 † Eugeniusz Gronowski – 15r., Zdzisław Łukasiewicz,

     Józef i Marianna Soluch, Katarzyna   i Tomasz Papiernik

Godz. 10:00  z a  p a r a f i a n  

Godz. 12:00  o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Piotra w 40r. ślubu

Godz. 12:00  dziękczynna za 55 lat małżeństwa Krystyny i Waleriana Smoleń,

     z prośbą o dalszą Bożą   opiekę, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 

Godz. 18:00 † Feliksa Ziarkiewicz i zm. z r. Ziarkiewiczów i Czelejów

Godz. 20:30  o Boże błogosławieństwo dla Siostry Prowincjalnej

     i Zarządu Sióstr Serafitek Prowincji Rzeszowskiej


 

 

NIEDZIELA – 21 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 †  Władysława Plisikiewicz, zm. z r. Plisikiewiczów, Klizów i Saputów

Godz. 08:30 † Krystyna Baran, Zofia i Stanisław Baran 

Godz. 10:00   z a  p a r a f i a n  (o zdrowie dla Bogdana)

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Władysław Wichlaj – 30r.

Godz. 18:00 † Katarzyna, Michał, Regina, Stanisław z Sowów, Sylweria, Stanisław, Jan, 

         Edward z Zabłockich, Hanna Wrębiak.

 

PONIEDZIAŁEK – 22 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Krzysztof Bogdański – 11 r.

Godz. 18:00 † Eilia Krasnopolska – 25r., Czesław – 20r., Anna, Michał Krasnopolscy – 56r., 

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 o uwolnienie od choroby Siergieja Rudzkiego, ulgę w cierpieniu

 

WTOREK – 23 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś, Leokadia i Marian

Godz. 18:00 † Seweryn Stoń, Janina i Bolesław Wołoszyn

 

ŚRODA – 24 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 przez Miłosierdzie Boże o potrzebne łaski

           do wypełnienia woli Bożej dla Ojca Michała

Godz. 18:00 † Katarzyna, Stanisław i Zdzisław z Kowalskich

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

CZWARTEK – 25 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg. 

Godz. 07:00 † Jerzy Mejbaum, Konstanty Sowiński

Godz. 18:00 † Maria Danuta Winniczuk

Godz. 18:00 † Franciszka Stańko – 8r., Bolesław, Elżbieta Popko,  

          Karolina Stańko, zm. z r. Stańków i Górów 

 

PIĄTEK – 26 maja  2017 r. 

Godz. 07:00 † Mirosława Maryńczak, Sabina Szykuła, Leszek Maryńczak,  

          Weronika i Stanisław Milczarczyk

Godz. 18:00 † Kamela – 3r. i Bolesław – 20r. Wołoch 

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.


Sobota – 27 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Wanda Krukowska

Godz. 18:00 † Piotr Sowa – 7r., Mieczysław Milczuk, Jan Grela

 

NIEDZIELA –  28 maja 2017 r. - Wniebowstąpienie Pańskie

Godz. 07:00 † Izabela Wiater – 1r., zm. z r. Michońskich  

Godz. 08:30 † Zenon Szeremeta

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n  - Pierwsza Komunia Święta

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Grażyna Bilska

Godz. 18:00 † Mieczysław Lisiuk – 3r.


 

 

NIEDZIELA –  14 maja 2017 r. 

Godz. 07:00  o zdrowie dla Eugenii z podziękowaniem za opiekę

Godz. 08:30 † Zofia Bryndza

Godz. 10:00  dziękczynna za 6 r. ślubu Jolanty i Bartosza

        z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n  

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Mirosław Siwacki – m.

Godz. 18:00 † Jan Zbyrek od ucz. pogrz.

 

PONIEDZIAŁEK – 15 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Jan Szwuła – 4r.

 

WTOREK – 16 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Jan Pyda, zm. z r. Pydów

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Jarosław Bieganowski

 

ŚRODA – 17 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk

Godz. 18:00 † Janina Gac – 8r.

 

CZWARTEK – 18 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Janina Szbla – 18r., Józef Szabla – 40r. ,

          zm. z r. Tchórzów, Szablów i Makroszów 

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – m.

 

PIĄTEK – 19 maja  2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 07:00 † Henryk Litwiniec – r.

Godz. 18:00 † Apolonia Sinicka – 11r.,

          Regina, Władysław, Andrzej i Szczepan, zm. z r. Sinickich 

 

Sobota – 20 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Marian Wyrzykowski – 1r.

Godz. 16:00 ślub: Barbara Ziarkiewicz i Sylwester Szewc

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Sabina Doda, zm. z r. Dodów, Polaków, Gruszeckich,

          Nowosadów i Bedlińskich

 

NIEDZIELA –  21 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Władysława Plisikiewicz, zm. z r. Plisikiewiczów, Klizów i Saputów

Godz. 08:30 † Krystyna Baran, Zofia i Stanisław Baran 

Godz. 10:00   za  P a r a f i a n  (o zdrowie dla Bogdana)

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Władysław Wichlaj – 30r.

Godz. 18:00 † Katarzyna, Michał, Regina, Stanisław z Sowów, Sylweria, Stanisław, Jan, 

            Edward z Zabłockich, Hanna Wrębiak


 

 

NIEDZIELA – 07 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Halina Blaszka – 1r.

Godz. 08:30 † Henryk Niedźwiedź – 9r.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Irena, Jadwiga, Marianna i Jan Kukułowicz

Godz. 18:00 † Maria Gurkało – od ucz. pogrz.

 

PONIEDZIAŁEK – 08 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław – 13r. im., Eugeniusz – 33r., Ćwiklińscy, Sabina Ćwiklińska

Godz. 18:00 † Stanisława, Tadeusz Frączak

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

WTOREK – 09 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Józefa i Michał Saran

Godz. 18:00 † Longina Harczuk – 1r.

 

ŚRODA – 10 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Emilia, Tadeusz, Hieronim Kudyk, Michał i Anna Kuryło,

         Władysław i Wanda Bondyra 

Godz. 07:00 † Andrzej Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Stanisław Oberda – im. zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

CZWARTEK – 11 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Roman Sierak – 4r.

Godz. 18:00 o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów posługujących

       w naszej parafii, dla Misjonarzy Krwi Chrystusa,

       dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 12 maja  2017 r. 

Godz. 07:00 † Rozalia Kanikuła

Godz. 18:00 † Zenon Turczyn od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

SOBOTA – 13 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 07:00 † Kazimiera Fidor – 3r.

Godz. 18:00 † Krystyna i Paweł Wójciuk, Jan i Janina Greniuk

Godz. 18:00 † Czesław Lesiuk – 9r., Władysław, Zofia i Stanisław Zych

 

NIEDZIELA – 14 maja 2017 r. 

Godz. 07:00  o zdrowie dla Eugenii z podziękowaniem za opiekę

Godz. 08:30 † Zofia Bryndza

Godz. 10:30  dziękczynna za 6 r. ślubu Jolanty i Bartosza    

          z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Mirosław Siwacki – m.

Godz. 18:00 † Jan Zbyrek od ucz. pogrz.


 

 

NIEDZIELA – 30 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa Car

Godz. 08:30 † Ryszard Grela – 4r., zm. z r. Grelów

Godz. 08:30 † Regina Krajewska

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Władysława, Czesław, Lucyna i Bogusław z r. Niewiadomskich

          i Szewczaków

Godz. 18:00 † Zdzisław Moczarski – 2r., zm. z r. Semeniuków i Czarneckich

 

PONIEDZIAŁEK – 01 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Rozalia Kanikuła od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Franciszek i Danuta Gulak

 

WTOREK – 02 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Tadeusz Majdan – 4r.

Godz. 18:00 † Marek Książyk – 23r., zm. z r. Książyków i Rosińskich

 

ŚRODA – 03 maja 2017 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo z okazji 70r. ur. Marii Madały i zdrowie, 

         dary Ducha Św.  i opiekę  Matki Bożej na dalszej drodze życia

Godz. 08:30 † Janina Choma

Godz. 10:00 † Marta Hołys, Tadeusz, Stefan Hołys, Antoni Mazurek

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

 

CZWARTEK – 04 maja 2017 r. - Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 18:00 † Jan Waśko – 22r., Stanisław i Janina

 

PIĄTEK – 05 maja 2017 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00 † Stanisław Dybała – 1r.

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Stanisław Stopa – greg.

 

Sobota – 06 maja 2017 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 16:00  ślub: Aleksander Szelug – Anna Michalczyk

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

NIEDZIELA – 07 maja 2017 r. 

Godz. 07:00 † Halina Blaszka – 1r.

Godz. 08:30 † Henryk Niedźwiedź – 9r.

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Stanisław Stopa – greg.

Godz. 12:00 † Irena, Jadwiga, Marianna i Jan Kukułowicz

Godz. 18:00 † Maria Gurkało – od ucz. pogrz.


 

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 23 kwietnia 2017 r. - ODPUST

Godz. 07:00 † Jerzy Gil – 16r., Wiktoria i Piotr Gil 

Godz. 08:30 † Barbara, zm. z r. Łopuszyńskich i Bajaków 

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo w 45r. ślubu Emilii i Jana Repeć     

Godz. 12:00  SUMA ODPUSTOWA 

Godz. 18:00 † Anna Hubala

 

PONIEDZIAŁEK – 24 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † 

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 1 r. urodzin 

 

WTOREK – 25 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Halina i Stanisław z r. Peć 

Godz. 18:00 † Tadeusz Tomasiak 

Godz. 18:00 † zm. z r. Bartników, Fiutków i Kukułowiczów


ŚRODA – 26 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk

Godz. 18:00 † Grażyna Bilska

 

CZWARTEK – 27 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00

Godz. 18:00 † Józefa i Stanisław Bryła

Godz. 18:00 † Zenon Turczyn

 

PIĄTEK – 28 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Alfons Proć

Godz. 18:00 †  Stanisława – 20r. Sokołowska, Grzegorz i Tadeusz z Sokołowskich

Godz. 18:00 † Andrzej Mazurkiewicz

 

Sobota – 29 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa, Stanisław, Kamila, Andrzej i Maria z r. Juras

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Łukasza

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo dla Anny i Tomasza w 25. r. ślubu

 

NIEDZIELA – 30 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Teresa Car

Godz. 08:30 † Ryszard Grela – 4r., zm. z r. Grelów

Godz. 08:30 † Regina Krajewska

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Władysława, Czesław, Lucyna i Bogusław z r. Niewiadomskich i Szewczaków

Godz. 18:00 † Zdzisław Moczarski – 2r., zm. z r. Semeniuków i Czarneckich


 

 

NIEDZIELA  – 16 kwietnia 2017 r. – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

Godz. 06:00 REZUREKCJA – MSZA ZA PARAFIAN

Godz. 10:00 † Lipiec Zofia i Mieczysław – 26r.

Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki

Godz. 18:00 † Bronisław – 5r., Waleria, Roman, Dariusz Bednarczyk

 

PONIEDZIAŁEK – 17 kwietnia 2017 r. – IV Dzień Nowenny 

Godz. 07:00  dziękczynna w 35r. ślubu Józefa i Elżbiety

Godz. 08:30 † Mieczysław Łysakowski – 7r., Wacława 

Godz. 10:00  Chrzty 

Godz. 12:00 † Mirosław Siwacki      

Godz. 18:00 † Alicja i Miron Niedźwiedź z r. Saganów i Niedźwiedziów 

 

WTOREK – 18 kwietnia 2017 r. – V Dzień Nowenny

Godz. 07:00 † Roman Zarzycki, Aniela, Jan, Waldemar Gucma, zm. z r. Śliwińskich, Gucmów i Zarzyckich 

Godz. 18:00 † Marianna, Adam, Stanisław Pokryszko i zm. z tej rodziny 

Godz. 18:00 † Edward Gramatyka – 1m. 

 

ŚRODA – 19 kwietnia 2017 r. – VI Dzień Nowenny

Godz. 07:00 dziękczynno-błagalna  w intencjach znanych Panu Bogu

Godz. 18:00 † Mariusz Rycyk – 1r.

Godz. 18:00 † Dorota Palonka, Stefania i Wiktor

 

CZWARTEK – 20 kwietnia 2017 r. – VII Dzień Nowenny

Godz. 07:00 dziękczynno – błagalna w intencjach znanych Panu Bogu 

Godz. 18:00 † Anna Zubala – 15r.

 

PIĄTEK – 21 kwietnia 2017 r. – VIII Dzień Nowenny

Godz. 07:00 dziękczynno – błagalna w intencjach znanych Panu Bogu 

Godz. 18:00 †  Janusz Tkaczuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Rafał i Zofia Adamczuk

 

Sobota – 22 kwietnia 2017 r. – IX Dzień Nowenny

Godz. 07:00 † Feliks Juśkiewicz od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk 

Godz. 18:00 † Jan i Janina Mazur

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 23 kwietnia 2017 r. - ODPUST

Godz. 07:00 † Jerzy Gil – 16r., Wiktoria i Piotr Gil 

Godz. 08:30 † Barbara, zm. z r. Łopuszyńskich i Bajaków 

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo w 45r. ślubu Emilii i Jana Repeć     

Godz. 12:00  SUMA ODPUSTOWA 

Godz. 18:00 † Anna Hubala


 

 

NIEDZIELA – 09 kwietnia 2017 r. – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej 

Godz. 07:00 † Edward i Irena Łyś, Bronisław Kawałko, Michał, Aniela, Jan,

         Edward, Irena, Leokadia, Kazimiera, Maria, Antoni

Godz. 08:30 † Maria Gurkało  

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Karolina Nowosad – 17r., Aleksander i Czesław 

Godz. 18:00 † Piotr Bamburski – r., Tomasz i Aniela

 

PONIEDZIAŁEK – 10 kwietnia 2017 r.

Godz. 07:00 o przemianę dla męża i opiekę Bożą dla Artura

Godz. 18:00 † Regina, Wojciech, Karolina Duchalscy, Feliksa i Władysław Kazub

Godz. 18:00 † Jan Wiesław Terlecki – 6r.

 

WTOREK – 11 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Zenon Turczyn – od ucz. pogrzebu

Godz. 18:00 † Jan Zbyrek od ucz. pogrzebu

Godz. 18:00 † Jadwiga Litwajtis, Aleksander, Janusz Litwajtis, Aleksandra, Jan Skiba 

    

ŚRODA – 12 kwietnia 2017 r.

Godz. 07:00 † Stanisława i Jan Pieczykolan 

Godz. 18:00 † Ewa Kaleniuk 

Godz. 18:00 † Roman, Emilia, Tadeusz z r. Grela, Jerzy, Władysław, Janina z r. Birątów  

 

WIELKI CZWARTEK – 13 kwietnia 2017 r.

Godz. 18:00  MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

 

WIELKI PIĄTEK – 14 kwietnia 2017 r. – NOWENNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Godz. 17:00  DROGA KRZYŻOWA

 

WIELKA SOBOTA – 15 kwietnia 2017 r. – II DZIEŃ NOWENNY

Godz. 20:00  

 

WIELKANOC – Niedziela – 16 kwietnia 2017 r. – III DZIEŃ NOWENNY

Godz. 06:00  REZUREKCJA – MSZA ZA PARAFIAN

Godz. 10:00 † Lipiec Zofia i Mieczysław – 26r.

Godz. 12:00  o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki

Godz. 18:00 † Bronisław – 5r., Waleria, Roman, Dariusz Bednarczyk


 

 

NIEDZIELA  – 02 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Adolf Baran – 16r.

Godz. 08:30 † Lucyna Dmitroca – 2r. 

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  (urodzinowa Barbary Płońskiej)

Godz. 12:00 † Tadeusz Bondyra, Krystyna Pietrynko, Janusz Pietrynko,

         Kazimierz Bartnik 

Godz. 18:00 † Anna Hubala 

 

PONIEDZIAŁEK – 03 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00  † Andrzej Kurzępa – r., Zofia, Leon Wanda, Irena i Jan Fus   

Godz. 18:00  † Janina Choma

 

WTOREK – 04 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00  † Krystyna i Wincenty Laskowscy 

Godz. 18:00  † Jolanta Jóźwik – 3r.  

 

ŚRODA – 05 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00   o opiekę nad rodziną

Godz. 18:00  † Stanisław Luterek – 12r.

 

CZWARTEK – 06 kwietnia 2017 r. – Pierwszy Czwartek Miesiąca

Godz. 07:00  † Wacław Przeworski – 16r.  

Godz. 18:00  † Emilia i Wiktor Kukiełka 

 

PIĄTEK – 07 kwietnia 2017 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca

Godz. 07:00  †  Maria Piasecka, Wojciech, Władysław, Henryk Dec 

Godz. 10:00   wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa 

Godz. 18:00  † Zenon Turczyn

 

SOBOTA – 08 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00   podziękowanie za otrzymane łaski Boże dla Edwarda Pieli

      z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie   

      i miłosierdzie Boże poprzez wstawiennictwo Św. Faustyny

Godz. 18:00   o szczęśliwe zdanie matury i Boże błogosławieństwo dla Eryka

 Godz. 18:00  † Mieczysław Zezula

 

NIEDZIELA  – 09 kwietnia 2017 r. 

Godz. 07:00 † Edward i Irena Łyś, Bronisław Kawałko, Michał, Aniela, Jan, Edward,

      Irena, Leokadia,  Kazimiera, Maria, Antoni

Godz. 08:30 † Maria Gurkało  

Godz. 10:00   za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Karolina Nowosad – 17r., Aleksander i Czesław 

Godz. 18:00 † Piotr Bamburski – r., Tomasz i Aniela


 

Dzisiaj jest

piątek,
15 grudnia 2017

(349. dzień roku)

Święta

Piątek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
69534

Statystyki

statystyka