INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 23 września 2018 r. 

Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Daniela w 18. r. urodzin

Godz. 08:30 † Stefan – 24r., Janina, Władysław Jurkowscy, Barbara Dziadul, Jan, Cecylia, Stanisław, Mirosław Wiatrzyk

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  

Godz. 10:00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rocznicę ślubu Mateusza i Patrycji i ich dzieci

Godz. 12:00 † Bronisław Kasiedczak

Godz. 18:00 † Lucyna Sarzyńska 

 

PONIEDZIAŁEK – 24 września 2018 r. 

Godz. 07:00  o Boże błogosławieństwo dla rodziny i rozwiązanie trudnych spraw

Godz. 18:00 † Wacław Mróz – 21r., Cecylia, Katarzyna, Paweł

Godz. 18:00 † Antoni Michoński – r.

 

WTOREK – 25 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Grzegorz – Bolesław Nowak od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Jerzy Wiater

Godz. 18:00 † Zofia Landrat-Gregorczyk

 

ŚRODA – 26 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Jan Wiatrzyk – 2r., Krystyna

Godz. 07:00 † Ryszard Głowienko od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Marek Słupski od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Krystyna Słupska

 

CZWARTEK –  27 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Barbara Łopuszyńska

Godz. 18:00 † Zdzisław Kukiełka – 12r.

Godz. 18:00 † Ignacy Daniec – 1r.

 

PIĄTEK – 28 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Franciszek, Agnieszka Michońscy, zm. z r. Michońskich

Godz. 18:00 † Zygmunt Wojda – 5r.

Godz. 18:00 † Anna Wyszyńska – 1r. 

 

Sobota – 29 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Krystyna Bloch od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Petronela Legieć – 12r., Janina Pupiec – 33r., Stanisław Legieć, Władysław, Jerzy Pupiec,  zm. z r. Pupców i Legieciów 

Godz. 18:00 † Tomasz Wałczuk od ucz. pogrz. 

 

NIEDZIELA  – 30 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Witold Cisło od ucz. pogrz.

Godz. 08:30 † Seweryna, Władysław Sobczuk

Godz. 10:00  za P A R A F I A N  

Godz. 10:00 o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Magdaleny Mika i dary Ducha św. w 18 r. urodzin 

Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo dla Michała w 18 r. urodzin oraz dla całej rodziny i dla Katarzyny 

Godz. 18:00 † Julian Panas – r. 


 

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA  – 16 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Józef i Zofia Szala, Leokadia, Tadeusz, Janusz, Wojciech, Teresa Duras

Godz. 08:30 † Barbara Dziadul – 9r., Zofia, Zygmunt, Stanisław i Zofia z r. Dziadul, Janina, Władysław i Stefan z r. Jurkowskich

Godz. 10:00  za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski

Godz. 18:00 † Feliksa Gulak – 8r., Alfred, Feliksa i Władysław Jurczak

 

PONIEDZIAŁEK – 17 września 2018 r. 

Godz. 07:00 zawierzenie Krzysztofa i Grażyny Matce Bożej z prośbą o przeprowadzenie ich przez trudny okres  życia, o ubłaganie Miłosierdzia i błogosławieństwo dla nich 

Godz. 18:00 † Stanisław Rak – 30r., Maria, Wawrzyniec Rak

Godz. 18:00 † Aniela, Kazimierz, Marian, Stanisław, Mariusz Sokołowscy, Zofia, Józef Twardowscy, Krystyna Skowyra 

 

WTOREK – 18 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Wacława Chołodowska od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Tomasz Wałczuk 

Godz. 18:00 † Marianna, Stanisław, Józef, Krzysztof, Krystyna, Zuzanna z r. Kuśmierczuk, Stanisław Rutkowski

 

ŚRODA – 19 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Marian Adamczuk

Godz. 18:00 † Jerzy Wiater

Godz. 18:00 † Józef Opiela 

 

CZWARTEK – 20 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Stanisław Hudoba 

Godz. 18:00 † Marcin Klajn

Godz. 18:00 † Elżbieta Nowak – 1r.

 

PIĄTEK – 21 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Leszek Maryńczak – 26r., Mirosława Maryńczak, Weronika, Stanisław Milczarczyk, Sabina i Bronisław Szykuła

Godz. 18:00 † Adam Górski – 5r.

Godz. 18:00 † Franciszek, Józefa Kapluk

 

SOBOTA – 22 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Piotr Matwiejczuk – 12r. i Stanisława

Godz. 18:00 † z r. Kieszów, Cichockich i Bronikowskich

Godz. 18:00 † Bolesław Kukiełka – 4r.

 

NIEDZIELA  – 23 września 2018 r. 

Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Daniela w 18. r. urodzin

Godz. 08:30 † p. Jurkowska

Godz. 10:00 za P A R A F I A N  

Godz. 10:00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rocznicę ślubu Mateusza i Patrycji 

Godz. 12:00 † Bronisław Kasiedczak

Godz. 18:00 † Lucyna Sarzyńska 


INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 9 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Kazimierz, Aniela, Jan, Krzysztof z r. Kwietniewskich, Stanisław, Małgorzata, Paweł z r. Satowskich

Godz. 08:30 † Bolesław Stańko – 28r., Franciszka Stańko, Elżbieta Popko, Karolina Stańko, zm. z r. Stańków i Górów

Godz. 10:00 za  P A R A F I A N  

Godz. 10:00 o błogosławieństwo Boże dla Hanny i Leszka z ok. 40. r ślubu

Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo dla Dominiki Kłym w 18 r. urodzin

Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Piwków

 

PONIEDZIAŁEK – 10 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Eugenia Kozłowska od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Jana Mazurkiewicz w 40. r. ślubu

Godz. 18:00 † Józef Opiela od ucz. pogrz.

 

WTOREK – 11 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Piotr Jan Terlecki od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Jan Grądkowski

Godz. 18:00 † Marcin Klajn

 

ŚRODA – 12 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Andrzej Chrzan od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † za dusze czyśćcowe

Godz. 18:00 † Jan, Stanisława, Janina, Wawrzyniec, Anna z r. Kramarczuk 

Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Roberta w 20. r. ślubu i ich dzieci  z podziękowaniem za otrzymane łaski     

 

CZWARTEK –  13 września 2018 r. - Nabożeństwo Fatimskie

Godz. 07:00 † Zdzisław Słupski od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Tomasz Wałczuk

Godz. 18:00 o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów posługujących w naszej parafii, dla Misjonarzy Krwi Chrystusa, dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 14 września 2018 r. - Podwyższenie Krzyża Świętego

Godz. 07:00 † Krzysztof Różański

Godz. 18:00 † Marian Niedzielak – 1r.

Godz. 18:00 † Jan, Maria, Barbara, Jan, Henryka, Władysław Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków i Leleniów

 

Sobota – 15 września 2018 r. - Matki Bożej Bolesnej

Godz. 07:00 † Aleksander Radzik – 16r., Jerzy, Nikanor, Stanisława, Irena, Joanna Tabin, Feliksa i Edward Maślany

Godz. 15:00 ślub Patrycja Sierpińska i Grzegorz Radzik

Godz. 17:00 † ślub Ewelina Zagórowska i Marcin Kordiaczny

Godz. 18:00 † Felicja, Michał, Stanisław Drzewieccy

 

NIEDZIELA  – 16 września 2018 r. 

Godz. 07:00 † Józef i Zofia Szala, Leokadia, Tadeusz, Janusz, Wojciech, Teresa Duras

Godz. 08:30 † Barbara Dziadul – 9r., Zofia, Zygmunt, Stanisław i Zofia z r. Dziadul, Janina, Władysław i Stefania z r. Jurkowskich

Godz. 10:00 za P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski

Godz. 18:00 † Feliksa Gulak – 8r., Alfred, Feliksa i Władysław Jurczak


Dzisiaj jest

poniedziałek,
24 września 2018

(267. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
79920

Statystyki

statystyka