INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 16 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 08:30 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 10:00     Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan, Jan, Rozalia, Michał, Teresa Harczuk

Godz. 18:00 † Dariusz Caryk

Godz. 20:30 † Jadwiga Pałaźnik, Katarzyna Gajewska, Bolesław, Antonina Łopacińscy

 

PONIEDZIAŁEK – 17 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Wojciech Krajewski – 4r.

Godz. 18:00 † z r. Smoleniów: Marianna, Antoni, Agata, Bolesław, z r. Kapiców: Czesława, Józef, Tadeusz Witkowski

 

WTOREK – 18 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 18:00     dziękczynna za całą rodzinę Harasiuków

Godz. 18:00 † Teresa Piłat

 

ŚRODA – 19 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00    dziękczynna za zdrowie Elżbiety 

Godz. 18:00 † Helena i Roman Proć

Godz. 18:00 † Halina Tokarska – 1r.

Godz. 18:00 † Zdzisław Wichlaj od ucz. pogrz.

 

CZWARTEK – 20 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Stefan Piotrowski – 27r., Henryka i Grzegorz Piotrowscy

Godz. 18:00 † Natalia Wojtas

 

PIĄTEK – 21 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Bogumiła Maria Rosiecka od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Natalia Wojtas

Godz. 18:00 † Andrzej Szajba

 

SOBOTA – 22 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński

Godz. 16:00    ślub Maria Podgórska i Michał  Zieliński

Godz. 18:00 † Maria Kulas, Wiesław

Godz. 18:00 † Stanisław Tomaszczuk 

 

NIEDZIELA – 23 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Władysław, Alfreda Łoś  

Godz. 08:30 † Mariusz i Piotr Pałka

Godz. 10:00     Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów, Szajbów

Godz. 18:00 † Jan i Danuta Szczepańscy

Godz. 20:30 † Maria i Lucjan Pąk, zm. z r. Pąków


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 09 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Eugenia Chmiel – 9r., Władysław, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel, Marianna, Józef, Kazimierz, Julia, Grzegorz, Stanisław, Leonia i Tadeusz Ordyniec

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater, Szymon Ziarkiewicz

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Anna Ogórek – 1r.

Godz. 18:00 † Walerian Smoleń od ucz. pogrz.

Godz. 20:30 † Lidia Kupczak – greg.

 

PONIEDZIAŁEK – 10 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Józef, Katarzyna, Augustyn Kahan

Godz. 18:00 † Stanisław, Aleksandra Leleń, zm. z r. Leleniów, Petrynków, Wawszczaków, Kowalczuków

Godz. 18:00  dziękczynna za wszystkie łaski udzielone Małgorzacie

 

WTOREK – 11 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Andrzej Szajba

Godz. 18:00 † Anna Piotrowska – ur.

 

ŚRODA – 12 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 18:00 † Wiesław Chruściński – ur.

Godz. 18:00  dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja

 

CZWARTEK – 13  czerwca 2024 r. – Nabożeństwo Fatimskie

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Walenty Hałasa i Maria

Godz. 18:00 † Maria Lis od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Antonina, Józef Krukowscy, zm. z r. Krukowskich

 

PIĄTEK – 14 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Jan Skibiński  30dz. – od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Patryk Małyszko – 5r., Sławomir Abramek – 16r.

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

 

SOBOTA – 15 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Teresa Piłat

Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda

 

NIEDZIELA – 16 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 08:30 †  Lidia Kupczak – greg.

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Jan, Jan, Rozalia, Michał, Teresa Harczuk

Godz. 18:00 † Dariusz Caryk

Godz. 20:30 † Jadwiga Pałaźnik, Katarzyna Gajewska, Bolesław, Antonina Łopacińscy


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 02 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 08:30 † Eugeniusz – 22r., Emilia – 3r., Gronowscy, Zdzisław Łukasiewicz

Godz. 10:00    Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Katarzyna Żybura – 24r., Ewa i Paweł Starszuk

Godz. 18:00   dziękczynna za łaski udzielone dzieciom Magdalenie i Mateuszowi z prośbą o dalszą opiekę

Godz. 20:30 † Janusz Huk i zm. z r. Huków

 

PONIEDZIAŁEK – 03 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00   o Boże błogosławieństwo dla Ks. dr Wojciecha Suchowierza w 18 r. święceń

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Roman Gruszka i zm. r. Gruszków

 

WTOREK – 04 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Barbara Panek – 10r.

Godz. 18:00 † Feliksa i Jan Ziarkiewicz 

Godz. 18:00 † Janina Turczyn

 

ŚRODA – 05 czerwca 2024 r.

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Katarzyna, Jan, Józefa, Józef, Paweł, Ewa z r. Starszuków, Żyburów

Godz. 18:00 † Jan Mazurkiewicz

Godz. 18:00 † Joanna Radecka – 5r.

 

CZWARTEK – 06 czerwca 2024 r. – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 18:00 † Emilia Wróbel – 20r. 

Godz. 18:00 † Danuta Nieścioruk – 13r.

 

PIĄTEK – 07 czerwca 2024 r. – Najświętszego Serca Pana Jezusa

Godz. 07:00 †  Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Janina Turczyn

Godz. 10:00   wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Stanisław Górnik – 35r., Genowefa i Andrzej Górnik

Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska

Godz. 18:00 † Krystyna Mazur od ucz. pogrz.

 

SOBOTA – 08 czerwca 2024 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Godz. 07:00 † Lidia Kupczak – greg.

Godz. 07:00 † Zygmunt Belina – 25r., zm. z r. Belinów i Skórów

Godz. 16:00   ślub Katarzyna Lalik i Paweł Kolaja

Godz. 18:00 † Stanisław i Marianna Kłoda

Godz. 18:00 † Stanisław Tomaszczuk

 

NIEDZIELA – 09 czerwca 2024 r. 

Godz. 07:00 † Eugenia Chmiel – 9r., Władysław, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel, Marianna, Józef, Kazimierz, Julia, Grzegorz, Stanisław, Leonia i Tadeusz Ordyniec

Godz. 08:30 † Grażyna Wiater, Szymon Ziarkiewicz

Godz. 10:00   Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Anna Ogórek – 1r.

Godz. 18:00 † Walerian Smoleń od ucz. pogrz.

Godz. 20:30 † Lidia Kupczak – greg.


 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
24 czerwca 2024

(176. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XII Tydzień zwykły
Rok B, II
Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
187276

Statystyki

statystyka